Професійно виконуємо прокладку будь-якого кабелю по дну водойми
Прокладка кабелю під водою – це складна і відповідальна задача. Робота виконується з урахуванням вимог: довжина і глибина водойми, швидкість течії, особливості рельєфу. В ході виконання завдань використовується спецтехніка і сучасне обладнання. Якщо для цього немає необхідних умов, вдаються до допомоги водолазів. У кожному разі розробляється оптимальне рішення. На його підставі реалізується проект.
Таку послугу замовляють, коли немає альтернативного варіанту або потрібна прихована укладання кабелю. До поширених випадків належить:
Перед початком роботи співробітники «СК Статус» підбирають матеріали. Відповідно до правил улаштування електроустановок під водою укладаються кабелі, армовані круглої дротом. Це якісні матеріали, що володіють високими експлуатаційними властивостями. Якщо при ознайомленні з об’єктом з’ясовується, що є течія, використовуються більш надійні матеріали. Це кабель з подвійним шаром броні. Такі матеріали рекомендовані до застосування і в інших випадках: розмив берега, морський прибій і невелика глибина ставка.
По дну водойм категорично заборонена прокладка виробів з гумовою ізоляцією, покритих ПВХ. Те ж саме стосується кабелів в алюмінієвій оболонці без надійного ізоляційного покриття. Якщо передбачається облаштування комунікацій через несудноплавних річку, через ставок, дозволяється стрічкове армування.
Прокладка оптичного кабелю – окремий момент. Для здійснення робіт підходить виріб, розроблений для підводного застосування. До таких матеріалів пред’являються підвищені вимоги: гарна ізоляція, збереження початкових характеристик протягом довгого часу, стійкість до негативних факторів.
Для укладання на дні водойми підходить кабель судновий НРШМ. Це виріб, що відрізняється стійкістю до впливу морської води, дизельного палива і мастила. Мідний кабель призначається для створення силових і освітлювальних мереж.
При укладанні електричного кабелю дотримується ряд важливих правил. Для підводного укладання підходить кабель без будь-яких з’єднань. В такому випадку дозволяється використання одножильних кабелів. Якщо відстань між берегами величезна, з’єднання виконується за допомогою гелевих муфт. Це запорука отримання високого результату і відсутності проблем у майбутньому. Гелеві муфти призначені для використання в екстремальних умовах.
Фахівці компанії «СК Статус» (Україна) не бояться складних завдань. Для реалізації проектів використовуються різні варіанти:
Прокладка кабелю під водою взимку – наскільки це можливо? Все можна вирішити. Єдина умова для виконання завдання – достатня товщина льоду. Спочатку в льоду прорубувати смуга (більше 30 см). Кабель розмотується і опускається на дно. Водолази розміщують кабель в траншеї.
У всіх випадках робота починається з очищення дна від сторонніх елементів. Потім створюється траншея. У неї вкладається кабель. Для запобігання можливих пошкоджень облаштовується піщана подушка. Кабель в обов’язковому порядку накривається мішками з піском. Для впевненості зверху розміщуються плити з бетону або камені. Окрема увага приділяється зміцненню ділянок на суші. Для такої мети споруджуються кабельні колодязі.
Зверніться в компанію «СК Статус» в Києві і скористайтеся послугами кваліфікованих фахівців! Професіонали підберуть надійний метод прокладки кабелю під водою і грамотно реалізують проект. Спочатку проводиться попередня підготовка, а потім поетапно виконуються всі процеси. Команда фахівців вирішує будь-які завдання, незалежно від складності. Для цього є знання, величезний досвід і цілеспрямованість!